Paskelbtas karantinas

Dėl gripo epidemijos Marijampolės apskrityje paskelbtas karantinas Marijampolės ligoninėje. Pasikeitė ligonių lankymo sąlygos. Raginame žmones būti sąmoningais ir neiti lankyti savo artimųjų sergant ar tik pajutus pirmuosius negalavimo simptomus, nesivesti vaikų. Taip pat prašome riboti lankytojų skaičių ir trukmę.

Primename, kad gripas – pavojinga, sukelianti sunkias komplikacijas liga, kuri ypač apsunkina sergančiųjų lėtinėmis ligomis būklę.

LANKYTIS LIGONINĖJE KARANTINO METU – TAI DIDINTI RIZIKĄ SUSIRGTI PAČIAM, IR LIGONINĖJE BESIGYDANČIAJAM.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti