Lietuvos šimtmečio proga dovanos ir akušerijos-ginekologijos skyriaus pacientams

  Lietuvos šimtmetį Marijampolės ligoninės akušerijos-ginekologijos skyrius pasitinka su lietuviškais trispalviais atributais.

Šiandien akušerijos-ginekologijos skyrių aplankė Kalvarijos bendruomenės kūrybingos bei darbščios narės su savo megztais darbeliais, nuostabiomis eilėmis bei puikia nuotaika. Kaimo bendruomenės moterys taip pat aplankė šiuo metu esančius skyriuje naujagimius ir apdovanojo juos savo megztomis kepuraitėmis, kojinaitėmis, papuošalais bei kita atributika, linkėjo augti sveikais, stipriais ir būti Lietuvos patriotais.
Dėkojame už tokią nuostabią iniciatyvą Kalvarijos kaimo bendruomenei

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti