Pasikeitus situacija

Atsižvelgiant į blogėjančią COVID-19 ligos epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir Kauno regione, remiantis LR sveikatos pasaugos ministro 2020-03-04 įsakymo Nr. V-281 ir vėlesnių jo pakeitimų nuostatomis, kitais teisės aktais bei 2020-05-21 patvirtintu Kauno regiono planu (plačiau skaityti čia ),šiandien gautas organizuojančios įstaigos sprendimas, kuriame nutarta:

1. Nuo 2020-10-26 stacionarinių lovų, skirtų COVID-19 liga sergantiems pacientams gydyti skaičių Kauno regione padidinti 100 lovų (LSMUL Kauno klinikose – 20 reanimacijos ir intensyvios terapijos, LSMUL Kauno ligoninėje – 30 lovų, Marijampolės ligoninėje (karantino teritorija savivaldybėje) – 30 lovų, Jurbarko ligoninėje (karantino teritorija savivaldybėje) – 20 lovų).

2. COVID-19 liga sergantys ligoniai stacionarizuojami, remiantis šiais principais: sunkios būklės ligoniai, kurie reikalauja dirbtinės plaučių ventiliacijos ir (ar) tretinio lygio paslaugų – į LSMUL Kauno klinikas, vidutinio sunkumo būklės ligoniai, kurie reikalauja deguonies terapijos ir (ar) kitokio gydymo – į kitas numatytas įstaigas (tame tarpe ir į Marijampolės ligoninę) atsižvelgiant į teritorinį jų pasiskirstymą bei lovų užimtumą ASPĮ, dalinantis turimais laisvų lovų ištekliais.

Nuo 10.26 COVID-19 liga sergantys pacientai bus gydomi Marijampolės ligoninės II vidaus ligų skyriuje ,kur yra galimybė izoliuoti sergančius pacientus. Personalo ir COVID-19 liga sergančių pacientų judėjimas vyks tik per PSPS “nešvariąją” zoną. Darbui COVID-19 skyriuje bus pasitelkti ne tik vidaus ligų, bet ir kitų skyrių darbuotojai, kurie tuo laikotarpiu funkcijų savo skyriuje nevykdys, o dirbs tik su COVID-19 sergančiais asmenimis. Pacientus aptarnaujantis personalas dirbs komandomis, kurios nekontaktuos su kituose ligoninės skyriuose dirbančiais darbuotojais. Pagal galimybes kituose skyriuose ir Konsultacijų poliklinikoje stengsimės teikti visas asmens sveikatos priežiūros paslaugas panašia apimtimi kaip ir iki šiol.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti