Pasikeitė pacientų lankymo taisyklės bei informacija apie Konsultacijų poliklinikos darbą

Atsižvelgiant į nepalankią epidemiologinę situaciją Marijampolės savivaldybėje ir įvestą lokalų karantiną, norime informuoti, jog ligonių lankymas yra draudžiamas, išskyrus terminalinės būklės pacientus.

Norime pabrėžti ir tai, jog kol kas apie griežtesnes karantino sąlygas informacijos neturime, todėl ligoninė dirbs įprastu režimu ir jokios paslaugos nėra sustabdomos.
 
Apie pasikeitusią informaciją informuosime nedelsiant.

 

Žiūrėti šaltinio vaizdą

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti