Nuo birželio 2 d. Marijampolės ligoninėje įsteigta karščiavimo klinika: ką reikia žinoti atvykstant.

Karščiavimo klinikos darbo laikas darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 12.00 val. Klinikos paslaugos teikiamos Marijampolės ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus patalpose.

Pacientas į karščiavimo kliniką turi atvykti turėdamas elektroninį šeimos gydytojo siuntimą. Šeimos gydytojas apie paciento atvykimą informuos karščiavimo klinikos koordinatorių/ registratorių. Kontaktinis telefono numeris: 8 696 19339

Koordinatorius susisieks su pacientu telefonu, kurį nurodė šeimos gydytojas ir praneš Karščiavimo klinikos adresą, vizito laiką bei išsiaiškins ar karščiuojantis pacientas gali atvykti į kliniką savo automobiliu ar jį gali atvežti kitas asmuo, paaiškins, kaip elgtis atvykus paslaugai.

Pacientas į karščiavimo kliniką turi atvykti ne ankščiau kaip 10 minučių prieš paskirtą laiką. Vykdamas į kliniką, pacientas turi būti su medicinine kauke. Atvykus į karščiavimo kliniką negalima lipti iš automobilio ar atidaryti lango, kol personalas nepaprašys kitaip. Atvykus su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, rašymo priemonę, A4 formato lapą su užrašytu mobiliojo ryšio telefono numeriu, kurį, atvykus į karščiavimo kliniką, reikės padėti koordinatoriui nurodytoje vietoje automobilio salone.

Jei karščiuojantis pacientas negali pats atvykti asmenine transporto priemone ar būti atvežtas kito asmens, paciento atvežimą organizuoja Marijampolės savivaldybė, tel. 8-698-81312. Į Karščiavimo kliniką draudžiama atvykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu.

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti