Medikai prašo pagalbos!

Marijampoliečiai,

medikai prašo pagalbos!

Kol kas mūsų krašte dar nėra užsikrėtusiųjų COVID-19 infekcija, tačiau visi matome, kaip greitai šalyje keičiasi situacija.

Ne paslaptis, kad apsaugos priemonių trūksta visoje Lietuvoje, jų trūksta ir Marijampolės ligoninės medikams.

Taigi, visus, mokančius ir galinčius siūti, prašome jungtis prie iniciatyvos – pasiūti apsaugines kaukes VšĮ Marijampolės ligoninės medikams ir pacientams. Labiausiai lauktume marlinių (ne mažiau nei 8 sluoksniai) kaukių su raišteliais. Tačiau lauksime ir kitokių, jūsų rankomis pagamintų apsauginių kaukių.

Pasiūtas kaukes prašome pristatyti poste, esančiame prie įėjimo į Konsultacijų poliklinikos registratūrą (įėjimas iš Palangos gatvės pusės).

Palaikykite savo krašto medikus ir prisidėkite prie dirbančių medikų bei ligoninėje besigydančių pacientų apsaugos! Niekada negalime žinoti, kada Jūsų rankomis pasiūtą kaukę ligoninėje dėvės Jūsų artimasis.

Kilus klausimams, prašome kreiptis elektroniniu paštu  

Norintys suteikti finansinę paramą, ją gali perduoti: 

Banko sąskaita (IBAN): LT227300010002342501
Paramos gavėjas: VšĮ Marijampolės ligoninė, kodas 165803154
Mokėjimo paskirtis: parama dėl karantino situacijos
Bankas: Swedbank AB, banko kodas 73000
Banko kodas tarptautiniams pavedimams (SFIFT/BIC): HABALT22
Nepaprastai dėkojame už susitelkimą ir pagalbą ligoninei, medikams ir pacientams.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti