Marijampolės ligoninės gyd. ortopedai-traumatologai gilino žinias Didžiojoje Britanijoje

Marijampolės ligoninės gyd. ortopedai-traumatologai lankėsi Didžiojoje Britanijoje, kur kartu su medikais iš Kauno ir Šiaulių dalyvavo instrukciniuose kursuose tema „Endoprotezavimas daliniu kelio sąnario endoprotezu“. Jų metu mūsų ligoninės gydytojai patirties sėmėsi iš kolegų iš trijų Europos valstybių: Jungtinės Karalystės, Belgijos bei Danijos.

Įgytos žinios bus pritaikomos praktikoje – endoprotezavimas vienkondiliu kelio sąnario endoprotezu, kurį visiškai kompensuoja ligonių kasos, jau atliekamas ir Marijampolės ligoninėje.

     

 

 

 

 

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti