„Mamų skrynioje“ – dovanos

Besibaigiant gražiausioms metų šventėms, Trijų karalių dieną į Marijampolės ligoninę atvyko daug svečių su dovanomis Akušerijos ginekologijos skyriui ir ten esančiai „Mamų skryniai“.

Mamų skrynią” jau tradiciškai aplankė Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, Sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Inga Bagdanavičienė, Marijampolės trečiojo amžiaus universiteto, senjorų ir neįgaliųjų dienos centro „Židinys“, Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių bendrijos „Viltis“ Marijampolės skyriaus atstovai.

Džiaugiamės, kad kasmet į „Mamų skrynią“ atnešama daug dovanų, kurios išdalinamos sunkiau besiverčiančioms naujagimio sulaukusioms šeimoms.

Šia geranoriška pagalba pasinaudoja vis daugiau Marijampolės ligoninėje susilaukusių naujagimių tėvelių. „Mamų skrynia“ skaičiuoja dešimtmetį, o prie šio kilnaus projekto prisidėti galite kiekvienas.

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti