Maisto paruošimo poskyrio naujų patalpų atidarymas

VšĮ Marijampolės ligoninė švenčia Maisto paruošimo poskyrio patalpų įkurtuves.

VšĮ Marijampolės ligoninė dalyvauja „VšĮ Marijampolės ligoninės infrastruktūros modernizavimas“ projekto įgyvendinime. Įgyvendinant šį projektą bus modernizuojamas Skubiosios medicinos pagalbos skyrius, išplečiant šio skyriaus patalpas ir apjungiant jas su šalia esančiomis maisto paruošimo patalpomis, todėl maisto paruošimo poskyrį buvo būtina iškelti į kitas patalpas.

Ligoninės maisto paruošimo poskyriui nuspręsta panaudoti tuo metu laisvas patalpas – ligoninės buvusias vaikų priėmimo skyriaus patalpas. Šios patalpos neremontuotos nuo pastato pastatymo (1986 m.).

Su Marijampolės savivaldybė finansine parama ( apie 500000 eurų), šios patalpos buvo renovuotos ir pritaikytos maisto ruošai pagal visus reikalavimus.

Kartu su VšĮ Marijampolės ligoninės direktoriumi Mantu Čėsna bei Maisto ruošimo poskyrio dietiste Akvile Miknaite atidarymo juostą kirpo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir šių patalpų rangovo UAB „Statybos ritmas“ generalinis direktorius Danielius Pečiulis.

Dėkojame Marijampolės savivaldybei už paramą modernizuojant ir atnaujinat ligoninės aplinką.