Maisto paruošimo poskyrio naujų patalpų atidarymas

VšĮ Marijampolės ligoninė švenčia Maisto paruošimo poskyrio patalpų įkurtuves.
 
VšĮ Marijampolės ligoninė dalyvauja „VšĮ Marijampolės ligoninės infrastruktūros modernizavimas“ projekto įgyvendinime. Įgyvendinant šį projektą bus modernizuojamas Skubiosios medicinos pagalbos skyrius, išplečiant šio skyriaus patalpas ir apjungiant jas su šalia esančiomis maisto paruošimo patalpomis, todėl maisto paruošimo poskyrį buvo būtina iškelti į kitas patalpas.
 
Ligoninės maisto paruošimo poskyriui nuspręsta panaudoti tuo metu laisvas patalpas – ligoninės buvusias vaikų priėmimo skyriaus patalpas. Šios patalpos neremontuotos nuo pastato pastatymo (1986 m.).
 
Su Marijampolės savivaldybė finansine parama ( apie 500000 eurų), šios patalpos buvo renovuotos ir pritaikytos maisto ruošai pagal visus reikalavimus.
 
Kartu su VšĮ Marijampolės ligoninės direktoriumi Mantu Čėsna bei Maisto ruošimo poskyrio dietiste Akvile Miknaite atidarymo juostą kirpo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir šių patalpų rangovo UAB „Statybos ritmas“ generalinis direktorius Danielius Pečiulis.
 
Dėkojame Marijampolės savivaldybei už paramą modernizuojant ir atnaujinat ligoninės aplinką.
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti