Ligoninės pacientams padovanota per 400 knygų

Gruodžio 4 d. Marijampolės ligoninėje lankėsi „Rotary“ klubo nariai. Gausus būrys atvyko ne tuščiomis, nešini knygomis, kurios jau sudėliotos skyriuose esančiose knygų lentynėlėse. Klubo narių iniciatyva pacientai, besigydantys ligoninėje, turės galimybę laiką leisti prasmingiau.

„Labai džiaugiamės jūsų iniciatyva. Neprastai malonu, kad kiekvienais metais „Rotary“ klubas yra aktyvus ir kūrybingas, o idėjos reikalingos ne tik ligoninės personalui, bet ir pacientams. Tikimės, kad mažųjų bibliotekėlių idėją pacientai įvertins ir ja naudosis.“ – sakė Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė.

Į ligoninės skyriuose esančias lentynėlės iš klubo atkeliaus per 400 knygų. Kaip teigė „Rotary“ klubo prezidentas Vidas Krapukaitis, tikimasi, kad iniciatyva ligoninėje pritaps ir įsigyvens, o pacientai noriai skaitys knygas ir ilgos dienos taps malonesnės.

„Rotary“ klubą ir Marijampolės ligoninę sieja ilgametė draugystė. Tai jau ne pirmoji iniciatyva, įgyvendinama įstaigoje. Per daugiau ne dešimtmetį klubo nariai yra nupirkę reikalingą medicininę įrangą ir įrankių, prisidėję rengiant vaikų raidos sutrikimų kabinetą bei kasmet su ligoninės darbuotojais tradiciškai sodina parką, esantį šalia Šešupės.

Marijampolės ligoninės inf.