Ligoninės medikai dalinsis patirtimi Burgenlando apskrityje-Vokietijoje

Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė rugsėjo 27-30 dienomis viešėjo Burgenlando apskrityje (Vokietija). Vizito metu ligoninės vadovė lankėsi Burgenlando apskrities ligoninėje Naumburge. Čia buvo diskutuojama apie sveikatos sistemos vystymąsi Burgenlando apskrityje bei vyko supažindinimas su klinikos darbo metodais. Tarp ligoninių numatyta užmegzti bendradarbiavimo ryšius. Tarpusavio patirties dalijimasis žiniomis bei darbo organizavimo ypatumais bus naudingas tiek Marijampolės, tiek Naumburgo ligoninių medikams.

Viešėdama Burgenlande, Audronė Kuodienė taip pat apsilankė didelę patirtį turinčioje klinikoje Bad Kosen. Tai 240 lovų turinti reabilitacijos klinika, šiuo metu įrenginėjanti naują neurologijos skyrių. Vizito metu čia taip pat buvo sutarta dėl medikų tarpusavio naudingos patirties dalijimosi bei dėl klinikos paramos Marijampolės ligoninei, į kurią bus pristatytos dovanojamos  medicininės lovos. Ligoninės vadovė Audronė Kuodienė, lygindama aplankytą Bad Kosen reabilitacijos kliniką bei Marijampolės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrių, pasidžiaugė, jog „mūsų naujai rekonstruotas skyrius modernumu nėra prastesnis. Kai kuriais atvejais skyrius – netgi pranašesnis, lyginant patalpų įrengimo, medicininės aparatūros ar pacientų aptarnavimo kokybę“.

Tikimasi, jog vizito Burgenlando apskrityje metu užmegzti tarpusavio draugiški ryšiai, ateityje bendradarbiaujant medikams, atneš abipusės naudingos patirties.

Informaciją parengė
Rūta Giedraitytė, ryšių su visuomene specialistė

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti