Ligoninėje atnaujintos planinės dienos chirurgijos, dienos stacionaro paslaugos ir planinės operacijos

Pacientams, kuriems reikalingos šios paslaugos, pirmiausia turi kreiptis į šeimos gydytoją. Gydytojas konsultuosis su ligoninės Konsultacijų poliklinikos specialistais ir esant būtinumui nukreips pacientus kontaktinei konsultacijai. Gydytojui specialistui nusprendus, kad pacientui būtinas planinis stacionarizavimas, jis suderins, paskirs datą ir laiką, kada atvykti planinei operacijai.

Pacientui, kuriam paskirtas planinis gydymas stacionare, turi būti atliekamas viruso SARS-CoV-2 tyrimas (tiriant PGR metodu) iki stacionarizavimo likus ne daugiau, kaip 48 val. Tyrimo atlikimui nukreips šeimos gydytojas.

Gavus neigiamą tyrimo atsakymą, pacientas planinei operacijai atlikti paskirtu laiku turi atvykti į Priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Atvykus bus matuojama temperatūra, pacientas apklausiamas dėl simptomų ir kontaktų su COVID-19 pacientais. Atvykdami, pacientai turi dėvėti medicininę kaukę ir laikytis visų personalo nurodymų.

VšĮ Marijampolės ligoninė 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti