LEAN vadybos metodo mokymai darbuotojams – Suvalkuose

Marijampolės ligoninė siekia būti inovatyvia ir šiuolaikiška įstaiga, todėl šių metų pradžioje pradėjo įgyvendinti projektą LT-PL-3R-247 „Inovatyvus LEAN procesų valdymas Lenkijos – Lietuvos pasienio ligoninėse“, kurio tikslas – stiprinti viešųjų įstaigų institucinius gebėjimus, plečiant pasienio sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimą ir siekiant geresnės teikiamų viešųjų sveikatos priežiūros paslaugų kokybės.

Projektu siekiama stiprinti Lietuvos ir Lenkijos pasienio regioninių ligoninių darbo efektyvumą ir našumą, įgyvendinant inovatyvią valdymo politiką, kitaip vadinamą „LEAN management“ (Lean vadyba) – LEAN Healthcare (Lean sveikatos apsauga).

Projekto svarbiausios veiklos – seminarų ir mokymų ciklas apie LEAN vadybos filosofiją ir taikymą sveikatos priežiūros įstaigose. Šis seminarų ciklas rugpjūčio paskutiniąją savaitę prasidėjo mokymais Lenkijoje. Antrasis susitikimas įvyko rugsėjo 27 d. Suvalkuose. Tai pirmojo susitikimo tęsinys, kuriame komandos mokėsi taikant LEAN vadybos metodo teorines žinias, sudarinėti situacijų žemėlapius. Mokymų metu aiškintasi, kaip palengvinti darbo procesus ir jų trukmę, kad pacientams būtų suteikiamos kuo kokybiškesnės paslaugos per kuo trumpesnį laiką.

Tai – tęstiniai mokymai, tad kitas susitikimas vyks spalio mėnesį, Birštone. 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti