Iškilmingai atidarytas naujas Vaikų priėmimo skyrius

Šiandien, rugsėjo 21 d., įvyko iškilmingas naujojo Vaikų priėmimo skyriaus atidarymas.

Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė džiaugėsi darbų, kurie buvo finansuojami Europos Sąjungos paramos fondo lėšomis, rezultatais ir dėkojo visiems, kurie įdėjo daug pastangų ir širdies, kad šis projektas virstų realybe.

Šia ypatinga proga visų ligoninės darbuotojų pasveikinti atvykusi Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė mažiesiems miestelėnams linkėjo nesirgti, bet, apžiūrėjusi naująsias patalpas patikino, jog ištikus nelaimei juos pasitiks žaisminga ir maloni aplinka bei moderni įranga. Merė pastebėjo ir naujųjų Vaikų priėmimo skyriaus patalpų vietos svarbą – iš čia pacientus bus galima greitai ir operatyviai perkelti į Vaikų reanimacijos skyrių. Tuo tarpu Vaikų ligų skyriaus vedėja Irma Kopcikienė pabrėžė, kad renovacija reikšminga ne tik iš praktinės pusės, bet ir dėl emocinės pacientų būklės.  Vaikučiai dažnai į priėmimą atvyksta išsigandę, todėl aplinka, kurioje daug spalvų bei priemonių, kuriomis jie gali užsiimti, veikia raminančiai, padeda bent šiek tiek nukreipti dėmesį ir sumažinti skausmą.

Naująsias patalpas, kurios įsikūrę visai greta Suaugusiųjų priėmimo, pašventino ligoninės kapelionas, kunigas Remigijus Maceina. Jis pažymėjo ir įdomų bei gražų sutapimą – skyriaus atidarymas įvyko beveik tuo pat metu kaip ir popiežiaus vizitas Lietuvoje. Sveikinimo žodžius tarė ir Seimo narys Dainius Gaižauskas bei Euroregiono Nemuno direktorius Gintaras Skamaročius, mažuosius pacientus prilyginęs angelams ir įteikęs simbolinę dovaną – angeliuko skulptūrėlę.

 

Informaciją rengė Ryšių su visuomene specialistė

Eglė Burbaitė