Išankstinė registracija NDNT – taupantiesiems laiką

Nuo 2012 m. rugpjūčio 1 d. galima iš anksto internetu užsiregistruoti vizitui į bet kurį NDNT teritorinį skyrių pagal gyvenamąją vietą ir ligos pobūdį.

Taupant klientų laiką Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje (NDNT) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įdiegta išankstinės registracijos sistema.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA INTERNETU JUMS SUTEIKS:

– Galimybę užsiregistruoti vizitui į NDNT teritorinius skyrius internetu Jums patogiu laiku;

– Turėdami asmens sveikatos priežiūros įstaigų parengtus siuntimus į NDNT, galėsite savarankiškai planuoti savo atvykimo į NDNT laiką, užsiregistruoti vizitui tiksliu laiku nurodydami atvykimo datą bei valandą;

– Užtruksite vos minutę, kol suvesite savo duomenis;

– Globojamus vyresnio amžiaus žmones vizitui gali registruoti juos globojantys asmenys;

– Apie registracijos patvirtinimą būsite informuoti trumpąja SMS žinute ir/arba el. paštu;

– Priminimą apie apsilankymą NDNT gausite trumpąja SMS žinute ir/arba el. paštu.

 

 

Išankstinė klientų registracija vizitui į NDNT internetu galima adresais:

www.ndnt.lt arba https://epaslaugos.ndnt.lt/registracija/

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti