Gyd. vaikų pulmonologė/alergologė Valda Darginavičienė

Vasara – kelionių ir išvykų metas. Daugiau laiko praleidžiame lauke, atostogaujame ir mėgaujamės puikiu oru bei žydinčia  gamta, dėl kurios paūmėja įvairios alergijos ne tik suaugusiems, bet ir vaikučiams. Norime priminti, jog Mūsų ligoninėje dirba gydytoja vaikų pulmonologė/alergologė Valda Darginavičienė, kuri teikia skubią ir planinę alergologinę bei pulmonologinę pagalbą.

Išsilavinimas

1978-1984 m. KMI gydomasis fakultetas;

1984-1985 m. pediatro internatūra; 

1999 m. vaikų alergologo sertifikatas;

2006 m. vaikų pulmonologo licencija;

2015 m. vaikų alergologo licencija.

 

Darbinė veikla

1985-1995 m.  apylinkės pediatras;

1995- 2007 m. vaikų dieninis stacionaras Kauno Dainavos poliklinika;

Nuo 2004 metų iki dabar dirba vaikų pulmonologu Marijampolė ligoninėje;

2007-2009 m. vaikų specialistų skyriaus vyr . ordinatorius;

2009 m. iki šiol vaikų alergologas – pulmonologas VšĮ Kauno miesto poliklinika.

 

 

Gyd. V. Darginavičienė nuo 2004 metų dirba vaikų pulmonologe Marijampolės ligoninės konsultacijų poliklinikoje, kur stengiasi suteikti šiuolaikinius gydymo standartus atitinkančią skubią ir planinę alergologinę bei pulmonologinę pagalbą, sergantiems bronchų astma, plaučių uždegimu, cistine fibroze, tuberkulioze, alerginiu rinitu, alerginiu dermatitu, maisto alergija, alergine dilgėline, po anafilaksinių reakcijų.

Ypatinga domėjimosi sritis – bronchinė astma, maisto alergija, specifinė imunoterapija.

 

Gydytoja laikosi Geros Klinikinės Praktikos standartų, dalyvauja visose respublikinėse ir tarptautinėse konferencijose, yra įvairių draugijų narė – Pediatrų draugijos, Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos, vaikų pulmonolų  draugijos.

 

Gyd. Valda Darginavičienė ypatingai svarbu, kad vaistai atitiktų aukštus saugumo ir efektyvumo reikalavimus .

 

Gydytojos darbo laikas:
Pirmadienį 15.00 – 19.00 val.
Ketvirtadienį 8.00  – 17.30 val.

 Registruotis konsultacijoms pas gyd. vaikų pulmonologę/alergologę V. Darginavičienę galite per išankstinę pacientų registravimo sistemą https://ipr.esveikata.lt/, prisijungus su savo asmens duomenimis arba telefonu: (8 343) 54264. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti