Endoskopiniai tyrimai – jau sekančią po registracijos darbo dieną!

Sergamumas stemplės, skrandžio ir žarnyno ligomis yra gana didelis. Užkirsti kelią klastingai ligai padeda endoskopiniai tyrimai.

Endoskopija – vidaus organų apžiūra naudojant šiam tyrimui pritaikytus prietaisus – endoskopus. Šios procedūros atliekamos pacientui skundžiantis skausmais viršutinėje pilvo dalyje, sutrikus rijimui, esant gastroezofaginio refliukso ligai, pykinimui ir vėmimui, aktyviam ir lėtiniam kraujavimui, geležies trūkumui, užčiuopus padidintus limfmazgius ar diagnozavus patologinius darinius. Šis tyrimas ypač rekomenduojamas žmonėms, esantiems rizikos grupėje  – vyresniems nei 50-55 metų ir tiems, kurių šeimos nariai sirgo skrandžio ar stemplės vėžiu.

Marijampolės ligoninėje per metus atliekama daugiau nei 4000 endoskopinių tyrimų. Klinikinės diagnostikos skyrius, kuriame atliekamos procedūros, aprūpintas modernia aparatūra. Neseniai įsigyti endoskopai leidžia tiksliai ir kokybiškai nustatyti susirgimus. Skyriuje dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai, kurie glaudžiai bendradarbiauja su kitais savo srities specialistais – radiologais, chirurgais, onkologais. Komandinis darbas užtikrina dar geresnius diagnostinius rezultatus ir padeda paskirti efektyvų gydymą. 

Nors neretai endoskopinės procedūros pacientams asocijuojasi su nemaloniais, skausmingais pojūčiais, dažnai ši baimė yra nepagrįsta. Tyrimams naudojami naujos kartos endoskopai yra plonesni bei lankstesni, todėl sukelia minimalų diskomfortą tyrimo metu. Esant reikalui, tyrimas gali būti atliekamas nejautroje. Svarbu žinoti, jog procedūros dieną žmogui negalima valgyti ir gerti bent 6 valandas.

Marijampolės ligoninė maloniai kviečia pacientus registruotis endoskopiniams tyrimams. Šiuo metu laukimo eilės nėra, todėl procedūros paprastai atliekamos jau sekančią po registracijos darbo dieną.

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti