Darbą Marijampolės ligoninėje pradėjo vaikų kardiologė

Džiaugiamės galėdami pristatyti naują Viešosios įstaigos Marijampolės ligoninės Konsultacijų poliklinikos kolektyvo narę, gydytoją vaikų kardiologė Giedrę Tamošaitienę. Gydytoja 2012 m. baigė LSMU medicinos studijas ,o 2020 m. baigė LSMU vaikų ligų ir vaikų kardiologijos rezidentūros studijas.
 
Darbo patirtis:
2011/2012 m. medicinos gydytojo internatūra Šiaulių ligoninėje.
2012/2020 m. vaikų ligų ir vaikų kardiologijos rezidentūra LSMU Kauno klinikose.
2018/2020 m. dirbo vaikų ligų gydytoja Kelmės ligoninėje.
Nuo 2020 m. dirba vaikų kardiologe Kauno miesto poliklinikoje, privačioje klinikoje Šiauliuose.
Profesinės praktikos gydytoja semiasi ir žinias atnaujina Lietuvos ir Europos vaikų kardiologų konferencijose.
 
Gydytoja konsultuoja šiais klausimais:
🛑 Kūdikių ir vaikų širdies ūžesiai, įgimtų širdies ydų diagnostika;
🛑 Vaikų arterinė hipertenzija;
🛑 Krūtinės skausmas;
🛑 Alpimas;
🛑 Širdies ritmo ir laidumo sutrikimai;
🛑 Sportuojančių vaikų ištyrimas.
 
Marijampolės ligoninėje bus galimybė atlikti išsamų kardioechoskopinį vaiko širdies ištyrimą, elektrokardiografinį tyrimą, fizinio krūvio mėginį, 24 val. EKG (Holter) monitoravimą.
Gyd. G. Tamošaitienė yra kilusi iš Šiaulių, šiuo metu gyvenanti bei dirbanti Kaune. Džiugu, jog nuo šiol gydytoja dirbs Marijampolėje, ir konsultuos mažuosius marijampoliečius.
 
Registruotis konsultacijoms pas gyd. vaikų kardiologę G. Tamošaitienę galite per išankstinę pacientų registravimo sistemą https://ipr.esveikata.lt/, prisijungus su savo asmens duomenimis arba telefonu: (8 343) 54264.
 
Gydytojos darbo laikas:
Antradienį 8.30 – 17.00 val.
Trečiadienį 8.30 – 12.00 val.

 

 

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti