Siuntinių perdavimas

PRIMENAME

Pirmadienį – penktadienį siuntinių perdavimas pacientams vykdomas ligoninės pacientų rūbinės patalpose. Įėjimas iš Palangos gatvės, šalia administracijos (atvykus sekti nuorodas).

Savaitgaliais ir švenčių dienomis, siuntinių perdavimas vykdomas I-ajame poste (Konsultacijų poliklinikos registratūra).

📌Siuntiniai priimami 10.00-12.00 ir 16.00-18.00 val. Ant siuntinio prašome nurodyti paciento vardą ir pavardę, skyrių bei palatos numerį.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti