VšĮ Marijampolės ligoninės išoriniai kontaktai

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijomis, siekiant tinkamo visuomenės informuotumo apie situaciją VšĮ Marijampolės ligoninėje koronaviruso (COVID-19)  infekcijos metu yra nustatyti išoriniai kontaktai į kuriuos galite kreiptis dėl:

  • Informacijos apie infekcinę būklę – Laima Šiupienytė, Infekcijų kontrolės skyriaus vedėja; Tel. nr.   8 611 19920 , el.p.: l.siupienyte@marijampolesligonine.lt ;
  • Proceso valdymo ir administracinės informacijos – Lina Dubinskaitė, direktoriaus pavaduotoja medicinos reikalams. Tel. nr.  8 687 10409 , el.p: l.dubinskaite@marijampolesligonine.lt .

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti