VšĮ Marijampolės ligoninės atstovo stažuotė Prancūzijoje

Lietuvos ligonines medicinos priemonėmis aprūpinanti kompanija „Group Lepine”, įsikūrusi trečiame pagal dydį mieste Prancūzijos rytuose, kur gausu industrinių mazgų, tarp jų ir medicininių priemonių gamintojų. Šios kompanijos kvietimu 2023.10.09-10 dienomis Lione viešėjo gydytojai, Lietuvoje dirbantys su Lepine gaminamais endoprotezų implantais. Tarp Prancūzijoje besistažavusių gydytojų buvo ir VšĮ Marijampolės ligoninės gydytojas ortopedas – traumatologas Aurelijus Pipiras. Kartu su juo vyko Alytaus ligoninės atstovas Nerijus Deimantavičius bei Group Lepine Lietuvoje atstovaujančios UAB „Chirurgijos technologijos” atstovas Ramūnas Čeponis.
Vizito metu buvo aplankyta gamykla, kurioje nuo brėžinio iki galutinio gaminio sukuriami kelio, klubo, peties, riešo endoprotezai. Taip pat dalyvavome gyvose operacijose, kuriose pristatytos naujausios technologinės priemonės Dupitreno kontraktūros gydyme, bei riešinio nykščio sąnario endoprotezavimo operacija.
Įgytos žinios leis dar efektyviau parinkti tinkamiausius ir naujausius gydymo būdus riešo ir plaštakos ligų gydyme.
Dėkojame VšĮ Marijampolės ligoninės gydytojui ortopedui – traumatologui Aurelijui Pipirui.
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti