Vaikų ligų skyrius sulaukė dovanų

Šiomis dienomis VšĮ Marijampolės ligoninė sulaukė svečių, mus aplankė Mantinga valdybos pirmininkas Klemencas Agentas bei Mantingos labdaros ir paramos fondas direktorė Žaneta Grašienė su dovanomis Vaikų ligų skyriui. Džiaugiamės, jog jau ketvirti metai tęsiama ši graži ir visus džiuginanti tradicija, kuri sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Kiekvienais metais UAB “Mantinga“ švenčia Pyragų dieną, kurios metu renka pinigėlius ir už juos perka iš anksto su Vaikų ligų skyriumi aptartas dovanas. Šį kartą svečiai atkeliavo nešini 5 fonendoskopais (tai specialus medicininis prietaisas, naudojamas širdies, kvėpavimo ir kitiems kūno garsams klausyti) bei 3 termosais, skirtais karštiems skysčiams. „ Esame be galo dėkingi už tokias mielas ir naudingas dovanas. Dažnai atvykusiems vaikučiams įprastas fonendoskopas kelia baimę, nepasitikėjimą, o šie naujieji daug patrauklesni, vaikiški, todėl vaikams tai sumažins baimės jausmą“,- sakė Vaikų ligų skyriaus vedėja Irma Kopcikienė. Vedėja pridūrė, jog kiekvienas žaismingesnis, spalvingesnis, mielesnis bei vaikiškesnis daiktas sukuria vaikams artimesnę aplinką, kuri labiau kelia pasitikėjimą ir numalšina baimės jausmą ligoninei.
Klemencas Agentas akcenavo, jog tik nuoširdžių ir neabejingų “Mantingiečių“ dėka kiekvienais metais pavyksta surinkti pinigėlius. „Ankstesnių metų dovanos buvo labiau praktiškos, o šiemet dar ir žaismingos. Vaikai žingeidūs todėl per žaidimą gali atrasti sau mėgstamus dalykus. Linkiu, kad tarp gydytojų ir vaikų užsimegztų artimas ir šiltas bendravimas, kad vaikučiai paėmę į rankas medicininį instrumentą, suprastų, jog gydymas nebūtinai būna skausmingas, o labai įdomus. Linkiu, jog vaikai susidomėtų ir atrastų labai gerbiamą profesiją – gydytojo“,- sakė “Mantingos“ valdybos pirmininkas K. Agentas.
Tiesa, šios dovanos buvo nupirktos po 2020 metais vykusios Pyragų dienos, kuri vyko nuotoliniu būdu. Tačiau pandemija UAB “Mantingos“ darbuotojų neišgąsdino, jie kepė pyragus, ragavo bei pinigėlius vedė į banko sąskaitą. Dėl visą pasaulį sukausčiusios pandemijos negalėjome susitikti anksčiau, todėl dovanų perdavimas įvyko tik šiomis dienomis.
„Vaikai mūsų ateitis ir mes prižiūrime, jog vaikučiai pakliuvę į ligoninę jaustųsi saugūs ir laimingi.“,- sakė Klemensas Agentas.
VšĮ Marijampolės ligoninės direktorius Mantas Čėsna dėkojo svečiams už bendruomeniškumo puoselėjimą bei gražių ir prasmingų idėjų įgyvendinimą.
UAB „Mantinga” dėka, Vaikų ligų skyriaus fondas yra pasipildęs spalvingais sėdmaišiais, vaikiškais staliukais bei kėdutėmis, animuotais mielais patalynės komplektais.
 
     

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti