Svečiuose Marijampolės Rotary klubas ir Jungtinės Karalystės Rotary klubai

VšĮ Marijampolės ligoninėje lankėsi Marijampolės Rotary klubas kartu su King’s Lynn Rotary „Satelite“ klubo atstovais. „Satelite“ klubas jungia tris mieste veikiančius Rotary klubus.
 
Svečiai aplankė VšĮ Marijampolės ligoninės Skausmo kliniką, kur gydytojas Linas Šikarskas supažindino su klinikos paslaugomis ir papasakojo, kaip vyksta darbai.
 
Taip pat lankėsi VšĮ Marijampolės ligoninės Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos kabinete. Čia svečiai turėjo galimybę pamatyti ir išbandyti priemones skirtas vaikų lavinimui.
 
Dėkojame Marijampolės Rotary klubui už nuoširdžią pagalbą ir paramą bei, kad džiuginate savo apsilankymais.
 
+
 
 
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti