Svečiuose Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ Marijampolės filialo bendruomenė

🏥VšĮ Marijampolės ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyrių aplankė Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Viltis“ Marijampolės filialo bendruomenė.
 
🎁Atvyko jie ne tuščiomis. Ši globos bendrija savo bendruomenės rate vykdė gerumo akciją, aukojo daiktus skirtus naujagimiams. Su šiomis dovanomis ir atkeliavo į VšĮ Marijampolės ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyrių, kur mažieji stebuklai išvysta pasaulį ir padovanojo suaukotus daiktus būsimoms skyriaus pacientėms ir jų mažyliams.
 
💝Dėkojame Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Viltis“ Marijampolės filialo bendruomenei už dovanas ir jų kilnius darbus.
 
🪄„Iš tikro dosnus tas, kuris duoda iš to, kas jam pačiam priklauso” – Seneka
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti