Situacija ligoninėje dėl patvirtinto COVID-19 atvejo

Penktadienį gavus Marijampolės ligoninėje dirbančio mediko teigiamą COVID-19 testo atsakymą, Infekcijų kontrolės skyrius atliko susirgusio mediko kontaktų ištyrimą. Norime pabrėžti, kad medikas elgėsi labai profesionaliai ir atsakingai, bendraujamas tiek su kolegomis, tiek su pacientais, nenusižengė apsaugos priemonių dėvėjimo reikalavimams. Dėl šios priežasties, į saviizoliaciją išleistas tik vienas su juo artimai bendravęs medikas. Visiems kitiems bendravusiems rizika užsikrėsti COVID-19 įvertinta minimaliai.

Laikinai yra stabdomas pacientų guldymas į Pirmąjį vidaus ligų skyrių ir draudžiamas jame gulinčių ligonių lankymas.  Prieš išleidžiant pasveikusius pacientus į namus, visiems bus atliktas SARS-Cov-2 tyrimas.

Primename, kad didžiausia tikimybė užsikrėsti COVID-19 virusu yra per pirmąsias 7 dienas po kontakto su sergančiuoju, todėl visi skyriuje dirbantys darbuotojai bus testuojami kitą savaitę. Atkreipiame dėmesį, kad visos kitos, ligoninėje teikiamos paslaugos nestabdomos ir yra teikiamos kaip iki šiol.  

VšĮ Marijampolės ligoninės inf.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti