„Šeimos mokyklėlė“ vėl kviečia būsimus tėvelius!

Kaip ir kiekvieną mėnesį busimus tėvelius kviečiame dalyvauti „Šeimos mokyklėlės“ paskaitose. Artimiausias susitikimas įvyks liepos 23 dieną, 14 valandą Akušerijos-ginekologijos skyriuje. Šios paskaitėlės metu aptarsime visus su gimdymu susijusius klausimus, liepos 24 dieną, 14 valandą bendrausime tema „Maitinimas krūtimi. Sveikas naujagimis“. 

Primename, kad, nuo 2006 metų didžiuojamės mums suteiktu „Naujagimiams palankios ligoninės“ vardu. Akušerijos-ginekologijos skyrius aprūpintas modernia įranga, jame dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie puikiai išmano savo darbą ir šiltai priima būsimus tėvelius, nuoširdžiai rūpinasi jų mažyliais bei suteikia daug naudingos informacijos apie vaikelio priežiūrą. 

Marijampolės ligoninėje teikiama tęstinio žindymo pagalba, veikia ir žindymo palaikymo grupės, tad iškilus klausimams ar susidūrus su problemomis, jaunosios mamytės gauna ne tik profesionalius patarimus, bet ir nuoširdų palaikymą.

Daugiau informacijos apie jums rūpimus klausimus suteiks ir užsiregistruoti į „Šeimos mokyklėlės“ paskaitas padės draugiškas Akušerijos ginekologijos skyriaus personalas telefonu: 8-343-70547.