Paslaugos bus teikiamos kokybiškiau ir greičiau

Ligoninėje atnaujintas kompiuterinės tomografijos tyrimų atlikimas.

Turint galimybę atlikti šį tyrimą, paciento nereikia siųsti į kitas gydymo įstaigas ir gydytojams lengviau nustatyti diagnozę. Taip pat taupome laiką ir rūpinamės saugumu, nes ligonių nebereikia pervežinėti iš vienos įstaigos į kitą. Tai ypač svarbu esant sunkiai būklei, pavyzdžiui, kai įtariamas galvos smegenų insultas.

Atnaujintas kompiuterinės tomografijos tyrimo atlikimas Marijampolės ligoninėje pagerins teikiamų paslaugų kokybę ir greitį.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti