Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paslaugas teikia e. būdu

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – NDNT), siekdami mažinti asmenų administracinę naštą, dalį savo paslaugų teikia e. būdu.

Pateikiame trumpus NDNT teikiamų e. paslaugų aprašymus:
REGISTRACIJA INTERNETU (www.ndnt.lt  >išankstinė registracija arba E. valdžios vartus). Užsiregistravus internetu rezervacijos lauke pateikiama informacija, kokius dokumentus reikia atsinešti atvykstant į NDNT, o SMS žinute asmeniui išsiunčiamas registracijos patvirtinimas su nurodytu atvykimo laiku.

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS DOKUMENTŲ KOPIJOMS GAUTI (www.ndnt.lt> elektroninės paslaugos->E. valdžios vartai) E. būdu užsisakius asmens byloje esančių dokumentų kopiją, jos pasirinktinai gali būti išduodamos asmeniui atvykus į NDNT arba išsiųstos registruotu paštu arba e. paštu (šiuo atveju kopijos bus pasirašytos e. parašu).

PRAŠYMŲ PATEIKIMAS DOKUMENTŲ DUBLIKATAMS GAUTI (www.ndnt.lt->elektroninės paslaugos->E. valdžios vartai). Užsisakius prarastų NDNT išduotų pažymų, neįgaliojo pažymėjimų ar neįgalių asmenų automobilių statymo kortelių dublikatus, jie pasirinktinai gali būti išduoti asmeniui atvykus į NDNT arba išsiųsti registruotu paštu.

ASMENS NEGALIOS VERTINIMŲ ISTORIJOS PERŽIŪRA (www.ndnt.lt->elektroninės paslaugos->E. valdžios vartai). Naudodamasis šia paslauga asmuo gali sužinoti atliekamo vertinimo stadiją (pradėtas, vyksta, baigtas), pasitikrinti, koks jam nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygis arba specialieji poreikiai, kada atlikti vertinimai ir kokie išduoti vertinimai.

http://www.ndnt.lt/

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti