Marijampolės profesinio rengimo centro „Karjeros diena 2023”

👩‍💼👨‍💼Šių metų kovo 1️⃣-ąją dieną VšĮ Marijampolės ligoninė dalyvavo Marijampolės profesinio rengimo centras organizuotame renginyje „Karjeros diena 2023“ .
🩻Pasimatuoti spaudimą ir pasibandyti gaivinti suaugusio žmogaus manekeną drįso ne tik Marijampolės profesinio rengimo centro mokiniai, bet ir mokytojai bei renginio dalyviai.
🤩Ačiū Marijampolės profesinio rengimo centras už galimybę sudalyvauti!
😍Ačiū VšĮ Marijampolės ligoninės vyresniajai slaugos administratorei – anestezijos ir intensyvios terapijos slaugytojai Jūratei Noreikevičienei už puikų profesijos pristatymą.
 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti