Marijampolės ligoninės chirurgai ėmėsi lazerinių kojų venų operacijų

Chirurgo Mariaus Purtoko iniciatyva, VšĮ Marijampolės ligoninė įsigijo lazerį kojų venų operacijoms atlikti.

„Lazerinės operacijos šiais laikais nėra didžiulė naujiena. Galima tik pasidžiaugti, kad Marijampolės ligoninė taip pat sparčiai žengia į priekį. Įsigytas lazeris gerina teikiamų paslaugų kokybę ir yra paklausus tarp pacientų“ – sakė Chirurgijos skyriaus vedėjas Marius Purtokas.

Operacijos lazeriu Marijampolės ligoninėje sėkmingai vyksta jau keletą savaičių. Pasak gydytojo, su šiuo lazeriu planuojama atlikti ne tik kojų venų operacijas, bet ateityje bus galima operuoti ir hemarojų, pilonidines cistas, taip pat bus galimybė dirbti otorinolaringologams (LOR) ausų, nosies ir gerklės gydytojams.

Svarbu žinoti, kad PSD draustas žmogus, turintis nusiskundimų dėl kojų venų, pirmiausia turi kreiptis į savo šeimos gydytoją įstaigoje, kurioje yra prisiregistravęs. Šeimos gydytojas, atsižvelgęs į paciento ligos diagnozę ir sveikatos būklę, gali paskirti tyrimus, išduoti siuntimą pas gydytoją specialistą pasikonsultuoti dėl operacijos reikalingumo. Specialistas, įvertinęs paciento sveikatos būklę ir nustatęs, kad išsiplėtusių kojų venų operacija yra reikalinga, išduoda siuntimą operacijai. Turint šį siuntimą, pacientas gali rinktis gydymo įstaigą ir gydytoją.

Pasirinkus operaciją VšĮ Marijampolės ligoninėje, pacientui siūlomos dviejų tipų operacijos: tradicinė chirurginė operacija atliekama be priemokos arba lazeriu atliekama operacija. Lyginant priemokos už lazerinę kojų venų operaciją dydį įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose, suma svyruoja nuo 500 iki 800 eurų. Pasirinkus operaciją Marijampolės ligoninėje, pacientui reikės primokėti už vienkartinį zondą, kurio kaina šiuo metu yra 220 eurų.

Lazerinė kojų venų operacija pacientui yra lengvesnė, mažiau skausminga, trumpesnis pooperacinis periodas. Jei operacija atlikta sėkmingai, pacientas jau tą pačią dieną gali išvykti į namus ir tampa greičiau darbingas.

 

VšĮ Marijampolės ligoninės inf.

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti