Marijampolės ligoninėje stabdomos paslaugos

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 270 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 3.4.2 papunkčiu ir siekiant užkirsti kelią tolesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui, Marijampolės ligoninėje stabdomos planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos nuo 2020 m. kovo mėn. 16 d. 

Stacionarinės paslaugos

 •  Planinis stacionarinis gydymas Marijampolės ligoninėje stabdomas, todėl prašome nevykti guldymui į Ligoninę visą karantino laikotarpį. 
  •    Marijampolės ligoninės gydytojai įvertins Jūsų klinikinius duomenis pakartotinai, remiantis medicinine dokumentacija, ir susisieks su Jumis individualiai dėl vėlesnio stacionarizavimo ir kitų būtinų veiksmų.  

Ambulatorinės paslaugos

 •  Planinės gydytojų konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos stabdomos. 
  •    Iš anksto pirmam vizitui užsiregistravę pacientai turi kreiptis į savo šeimos ar siuntimą išrašiusį gydytoją ir aptarti neatidėliotinų ambulatorinių paslaugų būtinumą. 
  •    Jūsų šeimos gydytojai (arba gydytojai, siuntę konkrečiai ambulatorinei paslaugai), atsižvelgdami į Jūsų klinikinę situaciją, galės pasikonsultuoti su Marijampolės ligoninės specialistais dėl šių paslaugų būtinumo ir atlikimo neatidėliotinai. Su Marijampolės ligoninės specialistais gydytojai galės susisiekti internetinėje svetainėje www.marijampolesligonine.lt pateiktais kontaktais (nuo 2020 kovo 16 d. 14 val.). 
  •    Esant neatidėliotinai būtinybei, gavus Marijampolės ligoninės gydytojo patvirtinimą, bus paskirtas individualus konsultacijos laikas ir Marijampolės ligoninė apie tai informuos pacientą.  
  •    Pacientai, kuriems paskirta pakartotinė konsultacija (buvo paskirti instrumentiniai ar laboratoriniai tyrimai, paskirta atvykti pakartotinai po paskirto gydymo), turi skambinti konsultavusiam ar kitam tos srities specialistui. Kontaktiniai telefonų numeriai bus paskelbti Marijampolės ligoninės internetinėje svetainėje www.marijampolesligonine.lt iki kovo 17 d.
  •    Esant galimybei, ambulatorinių paslaugų teikimas bus organizuojamas nuotoliniu būdu, jį fiksuojant medicininėje dokumentacijoje.     Nuotoliniu būdu gydytojai teiks konsultacijas, išrašys arba pratęs receptus, paskirs būtinus tyrimus. 
  •    Dėl pirminės asmens sveikatos priežiūros (šeimos gydytojo) paslaugų skambinti savo šeimos gydytojui.
  •    Ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų ir profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymo teikimas atidedamas.

 

Visą informaciją, susijusią su Konsultacijų poliklinikos paslaugomis galite gauti paskambinus šiais telefono numeriais:

(8 343)54264

(8 343)53807

(8 343)29676

(8 343)74934

(8 343)56964

Hemodializės poskyrio telefono nr. 8 697 07152

Gydytojo V. Jelisejev pacientai su gydytoju gali susisiekti tel. nr. 8 670 20060 iki 17.00 val.

Akušerinės ir gimdymo paslaugos 

VšĮ Marijampolės ligoninėje stacionarinės akušerijos ir gimdymo paslaugos teikiamos.

Esant nėščiosioms ar gimdyvėms karščiuojančioms ar įtariant  COVID-19 virusą, nėščiosios konsultuojamos Kauno klinikinėje ligoninėje.

Stacionarinės ginekologinės paslaugos teikiamos esant neatidėliotinos pagalbos tikimybei.

Akušeriniais ir ginekologiniais klausimais visą parą konsultuos akušerė ir budintis gydytojas. (gimdyklos telefonu (8 343) 70547).

Tyrimų atsakymai teikiami telefonu, skambinant į Konsultacijų poliklinikos registratūrą ir prašant sujungti su 17 kabinetu.

Perinatalinė patikra ir būtinos ambulatorinės konsultacijos nėščiosioms (B6S tyrimas) vyks įprastu rėžimu.

Neatidėliotinais ginekologiniais klausimais galima konsultuotis telefonu 8 37 326270, veikiančiu visą parą.

Odontologijos paslaugos

 • Marijampolės ligoninėje visos odontologinės paslaugos yra stabdomos, išskyrus būtinosios medicinos pagalbos užtikrinimą.

Prašome supratingumo šiuo sudėtingu laikotarpiu. Marijampolės ligoninė daro viską, kad karantino laikotarpis praeitų kuo sklandžiau ir svarbiausiai – mūsų pacientai patirtų kuo mažiau nepatogumų. 

Primename, kad Marijampolės ligoninėje gydomų pacientų lankymas griežtai draudžiamas ir galimas tik terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą gydančio gydytojo leidimu. 

Informuojame, kad Marijampolės ligoninėje tyrimai dėl koronaviruso neatliekami.

Atsiradus naujai informacijai, informuosime jus nedelsiant Marijampolės ligoninės Facebook paskyroje ir internetiniame tinklapyje www.marijampolesligonine.lt

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti