Marijampolės ligoninėje netrukus veiks spartusis nemokamas „Wi-Fi“

Praėjusiais metais Marijampolės savivaldybės administracija teikė paraišką dėl nemokamo belaidžio interneto zonų įrengimo. Iniciatyva „WiFi4EU“ kviečiama visoje Europoje piliečiams sudaryti sąlygas naudotis nemokamu belaidžiu internetu viešosiose erdvėse. Marijampolės savivaldybės administracija paraiškoje belaidžiui internetui  teikė VšĮ Marijampolės ligoninę.

Džiaugiamės, kad finansavimas – 15 000 EUR vertės čekis „Wi-Fi“ tinklui įrengti, yra gautas ir šią savaitę savivaldybės administracijos vadovai pasirašė sutartį su paslaugos tiekėjais. Tad įrangos montavimo ir pajungimo darbai ligoninėje netrukus prasidės. Numatoma, kad pacientai nemokamu belaidžiu internetu turės galimybę naudotis jau ateinantį rudenį.

Marijampolės r. sav ir Všį Marijampolės ligoninės inf.  

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti