Marijampolės ligoninė turi naują sensorinį kabinetą vaikams

Šiandien džiaugiamės galėdami pristatyti visuomenei  interaktyvų  pajūčių kambarį, kuris įkurtas Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vaikų sutrikusios raidos ankstyvosios reabilitacijos poskyryje.


Šis be galo naudingas,reikalingas  ir vaikučių labai mėgiamas kambarys įkurtas nuo praėjusių metų lapkričio mėnesio, tačiau šalyje ir pasaulyje vyraujanti pandemija neleido šiuo įvykiu pasidžiaugti.  
Vaikų sutrikusios raidos anksyvosios reabilitacijos poskyryje gydoma per metus apie 300 pacientų, o per dieną apsilanko virš 20 pacientų. Čia mažųjų lankytojų laukiama  nuo kūdikystės iki 7 metų, dirba logoterapeutas, kinezetarapeutai, medicinos psichologas, o specialioji pedagogė Inga Griškienė dirba naujajame pojūčių kambaryje, kuris yra didelė pagalba teveliams, auginantiems ypatingo dėmesio reikalaujančius vaikučius.

Kambaryje įrengta Garsų – spalvų sienelė, IRiS Burbulų vamzdžio – minkštasuolio-veidrodžių komplektas, Interaktyvios grindys, Interaktyvus stalas su daugeliu lietimų jautriu paviršiumi, LED veidrodinis gaublys, Vaikiškos darbo kėdės, Hamakas-kokonas.

Už vieną moderniausių Marijampolės apkrityje raidos centrų dėkojame Marijampolės savivaldybei ir Marijampolės Rotary klubui.

 2010 m. Marijampolės Rotary bei TV3 televizijos projekto dalyvių „Mėlynojo choro“  iniciatyva buvo įkurtas Vaikų sutrikusios raidos ankstyvosios reabilitacijos poskyris naujose patalpose, o per dešimt metų atsiradus naujoms  gydymo priemonėms 2020 m. iniciavo interaktyvaus pojūčių kambario įrengimą ir kaip K. Agentas sakė, visi kartu surėmę pečius susitelkėme ir įgyvendinome šį nuostabų projektą, kuriuo tikrai neapsiribosime ir bendrų pastangų dėka toliau padėsime mūsų ligoninei.

   

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti