Marijampolės ligoninę aplankė LR Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys

 
Vakar diena tapo simboliška, kadangi darbinis ministro bei viceministrės Danguolės Jankauskienės vizitas sutapo su Pasauline sveikatos diena. Vizito metu svečiai iš ministerijos aplankė ir mūsų ligoninę, apžiūrėjo ligoninės skyrių patalpas, susitiko su darbuotojais. Ligoninės vadovas Mantas Čėsna plačiai pristatė įstaigą, supažindino su teikiamomis paslaugomis, atliekamomis procedūromis bei turima įranga. Ministerijos atstovai su ligoninės personalu daugiausia diskutavo sveikatos sistemos reformos klausimais, apie įgyvendintus pokyčius, naujoves, iššūkius ir ateities planus. Daug dėmesio skirta dienos chirurgijos ir stacionaro paslaugų teikimui bei tobulinimui. Neapsieita ir be temos apie COVID-19, kuri pastaruosius kelis metus tapo ypač aktuali. Ministras A. Dulkys nuoširdžiai dėkojo visiems ligoninės darbuotojams už atsidavimą bei pasiaukojantį darbą kovojant su šią klastinga liga ir pasidžiaugė stebimu užsikrėtimų skaičiaus mažėjimu. Artimiausiomis savaitėmis Vyriausybė svarstys apie ekstremaliosios situacijos atšaukimą, o pasaulinės pandemijos priskyrimą įprastam ligų klasifikavimui.
Daug dėmesio buvo skirta Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus atnaujinimui bei plėtrai, kadangi pandemija bei augantis besikreipiančiųjų pacientų kiekis parodė tam tikras spragas, o teikiamų paslaugų plėtra galėtų padėti sumažinti stacionariam gydymui perkeliamų pacientų skaičių.
 
 
     

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti