„Mantinga” kolektyvo dovanos Vaikų ligų skyriui

Š.m. kovo 25 dieną tęsdami tradiciją jau 8 kartą VšĮ Marijampolės ligoninėje lankėsi „Mantinga“ atstovai nešini dovanomis Vaikų ligų skyriui.

Kiekvienais metais per „Pyragų dieną“ (lapkričio 6 d.)  Mantingos kolektyvas rengia iniciatyvą, kurios metu renka pinigus būtent VšĮ Marijampolės ligoninės Vaikų ligų skyriui. Šį kartą už surinktus pinigus padovanojo spalvingų vaikiškų patalėlių, paklodžių, spalvinimo knygelių, kurių dizainą kūrė Mantingos dizainerė, bei spalvotų pieštukų. Taip pat ir mažuosius ligonėlius bei jų tėvelius palepino saldėsiais.

VšĮ Marijampolės ligoninė nuoširdžiai dėkoja Mantinga kolektyvui už neblėstantį gerumą. Jūs nešate žinią, kad kartu galite daug.

Ypač dėkojame Klemencui Agentui ir Žanetai Grašienei už šios iniciatyvos puoselėjimą ir nuolatinį dėmesį VšĮ Marijampolės ligoninei.

„Iš tikrųjų gyvenime nėra mažų ar didelių dalykų. Visa yra vienodai reikšminga, visa lygiai didu.” – Oskaras Vaildas

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti