„Mantinga” kolektyvo dovanos Vaikų ligų skyriui

Š.m. kovo 25 dieną tęsdami tradiciją jau 8 kartą VšĮ Marijampolės ligoninėje lankėsi „Mantinga“ atstovai nešini dovanomis Vaikų ligų skyriui.

Kiekvienais metais per „Pyragų dieną“ (lapkričio 6 d.)  Mantingos kolektyvas rengia iniciatyvą, kurios metu renka pinigus būtent VšĮ Marijampolės ligoninės Vaikų ligų skyriui. Šį kartą už surinktus pinigus padovanojo spalvingų vaikiškų patalėlių, paklodžių, spalvinimo knygelių, kurių dizainą kūrė Mantingos dizainerė, bei spalvotų pieštukų. Taip pat ir mažuosius ligonėlius bei jų tėvelius palepino saldėsiais.

VšĮ Marijampolės ligoninė nuoširdžiai dėkoja Mantinga kolektyvui už neblėstantį gerumą. Jūs nešate žinią, kad kartu galite daug.

Ypač dėkojame Klemencui Agentui ir Žanetai Grašienei už šios iniciatyvos puoselėjimą ir nuolatinį dėmesį VšĮ Marijampolės ligoninei.

„Iš tikrųjų gyvenime nėra mažų ar didelių dalykų. Visa yra vienodai reikšminga, visa lygiai didu.” – Oskaras Vaildas