MAMŲ SKRYNIA vėl papilnėjo

Marijampolės ligoninėje ištisus metus vykdomas socialinis paramos projektas „Mamų skrynia“, kuris nuolat sulaukia didelio visuomenės bei įvairių organizacijų dėmesio. Š.m. sausio 6 d. Trijų Karalių šventės proga, skrynelę šventiškomis dovanomis, skirtomis mažiausiems bendruomenės nariams, papildė Marijampolės savivaldybės atstovai, Socialinių reikalų departamentas, Jaunimo organizacija „Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga“, Marijampolės savivaldybės tarybos nariai, Marijampolės socialinės pagalbos centras bei Trečiojo amžiaus universitetas su pačių pakuotomis dovanomis.

Ligoninės direktorės A. Kuodienės iniciatyva socialinis paramos projektas gyvuoja jau 6 metus. Tuomet Akušerijos skyriuje buvo įrengta simbolinė skrynutė, kuri po metų buvo pakeista į didesnę ir talpesnę. Į skrynelę galima atnešti ir įdėti išaugtus vaikučių rūbelius bei atliekamus vaikų priežiūrai reikalingus daiktus (sauskelnes, pledus, nešiokles, vežimėlius, voneles ir kt.). „Mamų skrynia“ nuolat atveriama mažiau pasiturinčioms, daugiavaikėms ar sunkmečiu neišgalinčioms suruošti pirmojo kraitelio savo naujagimiui šeimoms.

Ligoninės personalas nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie nelieka abejingi šiam paramos projektui ir, praverdami „Mamų skrynią“, papildo ją savo gerumu bei supratingumu.

Kiekvienas norintis prisidėti prie kilnaus tikslo yra laukiamas Akušerijos skyriuje arba dėl paramos perdavimo gali susisiekti tel. nr. 8 343 50 435, 8 647 07 584,

el. paštas .

 1  2 3  4

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti