Ligoninėje pradeda veikti Skausmo kabinetas

Ligoninėje nuo šiol teikiamos ambulatorinės ir dienos stacionaro specializuotos skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugos.
Norint gauti paslaugą Jums prireiks:
📌Šeimos gydytojo siuntimo (privalomas)
📌Užsiregistruoti internetu https://ipr.esveikata.lt arba atvykus Konsultacijų poliklinikos registratūrą arba pasiskambinus ☎️ 8 343 54264
📌Atvykti nurodytu laikų į Skausmo kabinetą.

Dažniausios indikacijos:

  1. ŪMINIS SKAUSMAS,  kai visiškai ištirta priežastis, taikytas gydymas ilgiau kaip 1 mėnesį yra neefektyvus, skausmas, pagal SAS (skaitinė analoginė skalė) išlieka 4 ar daugiau balų ir trikdo paciento funkcinį pajėgumą ir (ar) gyvenimo kokybę;
  2. LĖTINIS SKAUSMAS,  kai visiškai ištirta priežastis, pacientas atitinkamai gydomas, bet skausmas trunka ilgiau kaip 3 mėnesius ir trikdo paciento funkcinį pajėgumą ir (ar) gyvenimo kokybę.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti