Registruotis į Konsultacijų polikliniką nuo šiol bus paprasčiau

Ketvirtadienį Konsultacijų poliklinikos registratūroje pradėjo veikti interaktyvusis autoatsakiklis. Nuo šiol, visi pacientai į registratūrą gali prisiskambinti  vienu, miesto gyventojams plačiausiai žinomu telefono numeriu –  (8 343) 54264. Išlieka tik informacinis telefono numeris (8 343) 53807. Visais kitais, ankščiau skelbtais telefono numeriais į registratūrą prisiskambinti nebepavyks. Paskambinus naujuoju telefono numeriu ir išklausius autoatsakiklį, pacientai bus sujungti su registratūros darbuotoju.

Įdiegta ir grįžtamojo ryšio galimybė. Tai reiškia, kad pacientams, kuriems nepavyko prisiskambinti į registratūrą, artimiausiu metu perskambins registratūros darbuotojai.  Nuo šiol – skambučių kokybės gerinimo tikslu, telefoniniai pokalbiai bus įrašomi. Tikimasi, kad šios naujos priemonės sumažins nesklandumus kreipiantis į Konsultacijų poliklinikos registratūrą.  

VšĮ Marijampolės ligoninės inf. 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti