Kauno klinikų profesorius A.Macas: dėl koronaviruso pasėtas klaikas padarė daug žalos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Anesteziologijos klinikos vadovas profesorius Andrius Macas mano, kad situacija dėl COVID-19 infekcijos mūsų šalyje, lyginant su kitomis valstybėmis, yra optimistinė ir galima svarstyti apie tam tikrą karantino sąlygų švelninimą. Jis kritikuoja kai kuriuos sveikatos specialistus, esą pasirinkusius gąsdinimo ir klaiko sėjimo taktiką, o ne racionalų grūdą. Dėl to, mediko akimis, turime labai daug įsibaiminusių žmonių, taip pat ir gydytojų, slaugytojų, buvo sukeltas nepasitikėjimas sveikatos sistema.

Visas straipsnį skaitykite: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/kauno-kliniku-profesorius-del-koronaviruso-pasetas-klaikas-padare-daug-zalos-56-1304164

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti