Informacija būsimoms mamytėms, atvykstančioms gimdyti

Gimdyme leidžiama dalyvauti tik vienam, gimdyvei artimam asmeniui ir iki tol, kol moteris bus gimdykloje. Dalyvavimas galimas tik tuomet, kai gimdymas vyksta natūraliais gimdymo takais. Artimasis, būdamas kartu, privalo dėvėti vienkartinę medicininę kaukę, gali turėti savo šlepetes, vandens, jei reikia. Svarbu laikytis tvarkos ir vykdyti personalo nurodymus.

Covid -19 testas paimamas tuomet, jei yra būdingi simptomai: sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.

Pogimdyvinėje palatoje artimiesiems pasilikti negalima. Lankymas taip pat neleidžiamas.

Gimdyvei Reikia turėti visas asmens higienos priemones (dantų šepetėlį, dušo reikmenis), įklotus apatinius  ir viršutinius rūbus persirengimui, kai būsite pogimdyvinėje palatoje. Gimdykloje gimdyvių drabužiais rūpinasi skyrius.

Naujagimiui  rūbelių nereikia, kol būsite ligoninėje. Skyriuje duodamos sauskelnės. Jei pageidaujate, galite turėti vilnones kojines naujagimiui.

 Jūsų atsivežti rūbeliai ir sauskelnės mažajam bus reikalingi, kai keliausite namo.  

Taisykles, susijusias su COVID-19 Akušerijos ginekologijos skyriuje rasite čia: Ginekologijos akušerijos skyriaus taisyklės

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti