Gydytojas akušeris-ginekologas Justinas Rimkus

VšĮ Marijampolės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje nesenai pradėjo dirbti gyd. akušeris-ginekologas Justinas Rimkus.

Gydytojas gimęs ir augęs Kaune, 2011-2017 m. studijavo mediciną Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU), 2017-2021 m. studijas tęsė LSMU Akušerijos ir ginekologijos rezidentūroje ir nuo 2019 m. mūsų ligoninėje dirbo gyd. akušerio – ginekologo asistentu. Šiuo metu gydytojas Justinas Rimkus mūsų ligoninėje dirba gyd. akušeriu-ginekologu.

„Dirbdamas šioje ligoninėje tikiuosi ne tik įgyti praktinio darbo patirties, bet ir padėti toliau gerinant ligoninėje teikiamų akušerijos ir ginekologijos gydymo paslaugų kokybę. Mėgstu dirbti komandoje, kurioje kiekvienas narys tiksliai žino savo funkcijas, pareigas, atsakomybes. Svarbiausiu darbo aspektu laikau komunikaciją – tiek tarp gydytojo ir paciento, tiek tarp skirtingų personalo narių.“,- sakė Justinas Rimkus.

Gydytojas laisvą laiką mėgsta leisti su šeimos nariais, draugais. Nemažai laiko praleidžia sportuodamas, skaitydamas knygas, mėgsta serialus bei filmus. J. Rimkus yra aistringas krepšinio fanas ir stengiasi nepraleisti nei vienų Kauno „Žalgirio“ ar Lietuvos krepšinio rinktinių rungtynių, tačiau  tai ne visada pavyksta suderinti, ypač dirbant tokį, nepastovaus grafiko darbą.

 

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti