Apdovanotas VšĮ Marijampolės ligoninės gydytojas Marius Purtokas

Š.m. gegužės 2 dieną įvyko tradiciniai Nusipelniusių medikų apdovanojimai 2023.

Sveikatos ir apsaugos ministras Arūnas Dulkys mediku apdovanojo specialiai garbės ženklais ir vienas iš nusipelniusiųjų VšĮ Marijampolės ligoninės gydytojas chirurgas Marius Purtokas.

Sveikiname gydytoją Marių Purtoką, labai džiaugiamės, kad dirbate VšĮ Marijampolės ligoninėje ir esate ligoninės bendruomenės dalis.

Linkime sėkmės tolimesniuose darbuose!

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti