Interaktyvaus atsakiklio paslauga.

Siekiant užtikrinti pacientų skambučių srautų valdymą, padidinti pacientų galimybes prisiskambinti į Konsultacijų poliklinikos registratūrą ir (ar) užtikrinti grįžtamąjį ryšį, VšĮ Marijampolės ligoninėje Konsultacijų poliklinikoje įdiegta interaktyvaus atsakiklio paslauga.
 
Pacientas ar jo atstovas norėdamas užsiregistruoti pas Konsultacijų poliklinikos specialistus:
📌 Skambina ☎️ 8 343 54 264;
📌 Išklauso balsinio pranešimo pasisveikinimo, taip pat gauna informaciją, kad pokalbis bus įrašomas;
📌 Jei pacientas sutinka, jo skambutis nukreipiamas laisvo operatoriaus paieškai;
📌 Registratūros darbuotojui atsiliepus, vykdoma registracija;
 
Jei laisvo operatoriaus nerandama:
📌 Pacientas išklauso balsinį pranešimą, kad šiuo metu visi registratūros darbuotojais užimti, prašoma palaukti arba skambinti vėliau;
📌 Laisvo operatoriaus paieška kartojama keturis kartus, neatsiliepus, pacientas gauna informaciją, kad jam bus perskambinta ir skambutis nutraukiamas;
📌 Registratūros darbuotojas perskambins per 1 darbo dieną, tiems, kurie sulaukė balsinio pranešimo dėl perskambinimo į neatsilieptus skambučius.
📌 Perskambinus registratūros darbuotojui vykdoma registracija.
 
Registruotis konsultacijoms taip pat galite per išankstinę pacientų registravimo sistemą https://ipr.esveikata.lt/, prisijungus su savo asmens duomenimis.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti