Pacientų apklausa

VšĮ Marijampolės ligoninėje siekiame pagerinti asmenų aptarnavimo kokybę ir sumažinti gaunamų paklausimų, prašymų bei skundų skaičių, siekiame užtikrinti profesionalias sveikatos priežiūros paslaugas kiekvienam pacientui ir tobulinti asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbo organizavimo vadybą.

Visi pacientai, kurie baigė gydymą VšĮ Marijampolės ligoninėje, yra kviečiami atsakyti į anoniminės anketos klausimus apie stacionarinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę VšĮ Marijampolės ligoninėje, taip pat anketą galima užpildyti įstaigoje raštu. Apklausos rezultatai vėliau bus skelbiami interneto svetainėje bei informacinėje lentoje.

VšĮ Marijampolės ligoninėje besilankantys pacientai siūlymus, pastabas, skundus taip pat gali anonimiškai teikti pageidavimų, pastabų bei skundų knygoje įstaigos vadovui.

Tačiau manome, kad daugumą konflinktinių situacijų ir nesusipratimų būtų galima išspręsti įstaigos viduje, jei sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai geranoriškai bendradarbiautų su pacientais, o pacientui rūpima informacija būtų perduodama jam priimtiniausiu būdu.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir Jūsų atsakymus!

Lokalus medicininis auditas

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti