Ieškome kolegų

Marijampolės ligoninėje nuolat plečiama ir tobulinama gydymo bazė: įsigyjama modernios medicininės aparatūros, atnaujinami bei modernizuojami skyriai, didelis dėmesys skiriamas darbuotojų ir specialistų darbo įgūdžiams tobulinti. Įstaigoje sukurta informacinė sistema, vyksta elektroninių sveikatos paslaugų plėtra, personalas dirba su aukšto lygio skaitmenizavimo sistema. Kontaktinė informacija: Tel.: 8 (343) 50435 El. paštas:

Vaikų ligų skyrius sulaukė dovanų

Šiomis dienomis VšĮ Marijampolės ligoninė sulaukė svečių, mus aplankė Mantinga valdybos pirmininkas Klemencas Agentas bei Mantingos labdaros ir paramos fondas direktorė Žaneta Grašienė su dovanomis Vaikų ligų skyriui. Džiaugiamės, jog jau ketvirti metai tęsiama ši graži ir visus džiuginanti tradicija, kuri sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Kiekvienais metais UAB “Mantinga“ švenčia Pyragų dieną, kurios metu renka pinigėlius ir už juos perka […]

SKUBIAI

Reikalinga/as valytoja/as.   Susidomėjusius, dėl darbo pobūdžio ir sąlygų, skambinkite 8 686 12 954

V įėjimo nebus

Nuo š.m. rugpjūčio 2 d. V įėjimo (Vaikų korpusas (ant kalno)) NEBUS   Turintys vizitus pas: • Oftalmologą; • Vaikų neurologą; • Endokrinologą; • Ortopedas traumatologą; • Chirurgą; • Koloproktologą; • Vaikų kardiologą; • Vaikų pulmonologą; • Vaikų alergologą; • Reumatologą; • Anesteziologas reanimatologą.   Pateksite atvykę per I-ąjį įėjimą (PAGRINDINĮ KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOS ĮĖJIMĄ).   Visą įėjimų išdėstymą rasite čia: […]

Gyd. vaikų pulmonologė/alergologė Valda Darginavičienė

Vasara – kelionių ir išvykų metas. Daugiau laiko praleidžiame lauke, atostogaujame ir mėgaujamės puikiu oru bei žydinčia  gamta, dėl kurios paūmėja įvairios alergijos ne tik suaugusiems, bet ir vaikučiams. Norime priminti, jog Mūsų ligoninėje dirba gydytoja vaikų pulmonologė/alergologė Valda Darginavičienė, kuri teikia skubią ir planinę alergologinę bei pulmonologinę pagalbą.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti