MAMŲ SKRYNIA

VŠĮ MARIJAMPOLĖS LIGONINĖS IR MIESTO BENDRUOMENĖS
SOCIALINĖS PARAMOS PROJEKTAS 

VšĮ Marijampolės ligoninė kviečia visus galinčius ir norinčius prisidėti prie socialinės paramos akcijos „Mamų skrynia“. Projektas prasidėjo 2010 m. sausio pradžioje ir yra skirtas šeimoms, kurios sunkmečiu neišgali suruošti pirmojo kraitelio savo naujagimiui. Šiam kilniam tikslui Marijampolės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje įrengta simbolinė skrynia, į kurią galima atnešti kūdikiams reikalingų daiktų: rūbelių, pledų, sauskelnių bei kitų naujagimio priežiūrai reikalingų daiktelių.

Savo geraširdiškumu prie šios akcijos prisideda vis daugiau žmonių. Jų parama itin svarbi mažiau pasiturinčioms šeimoms, besiruošiančioms iš ligoninės su savo mažyliu išvykti namo.

Ši akcija sėkmingai vykdoma jau dešimtmetį. Tad vienerių metų gimtadienio proga Akušerijos ginekologijos skyriuje esanti  skrynelė buvo pakeista į didesnę ir talpesnę, o prieš tai buvusi skrynelė įrengta Vaikų ligų skyriuje. Į šią skrynelę galima atnešti didesniems vaikams tinkamų rūbelių.

Marijampolės ligoninė dėkoja prisidedantiems prie šio paramos projekto ir ragina visus nelikti abejingais bei kviečia papildyti skryneles, pasirūpinant pačiais mažiausiais, pačiais gležniausiais mūsų bendruomenės nariais. Jeigu turite dukrytės ar sūnelio, broliuko ar sesutės išaugtus rūbelius, kurie galėtų dar kartą šildyti bei puošti mažuosius, atneškite ir įdėkite į Marijampolės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje arba Vaikų ligų skyriuje esančias skryneles.

Norime atkreipti dėmesį, kad nuo 2012 m. lapkričio mėn. keitėsi projekto pavadinimas. Anksčiau jis buvo Mama mamai”. Šiandien simbolinė skrynelė vadinasi Mamų skrynia”.

 Solidarumas prasideda tada, kai pažiūri į šalia esantį ir sakai: Imk, Tau reikia labiau.

Kontaktinis asmuo:
VšĮ Marijampolės ligoninės ryšių su visuomene specialistė
 tel.: 8 343 50435

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti