Facebook Demo

VšĮ Marijampolės ligoninė

6 days 10 hours ago

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) pristato kompiuterinį žaidimą/animaciją „[NE]NUGALĖTAS“. Šis žaidimas – nuoširdi istorija, kuri padės praplėsti žinias apie išbandymus ir sunkumus, su kuriais galime susidurti patys ar mūsų šeimos nariai, susirgus tuberkulioze.

[NE]NUGALĖTAS – komikso stiliumi sukurtas interaktyvus kompiuterinis žaidimas, kuriame Jūs darote pasirinkimus, todėl tik nuo jūsų priklauso, kokią istorijos pabaigą pamatysite. Tai ne tik žaidimas, tai istorija apie tapimą suaugusiuoju. Apie atsakomybę už save ir už kitą. Apie tapsmą sąmoningu žmogumi.
Daugiau apie žaidimą rasite: www.ulac.lt/naujienos/pranesimai-spaudai/ulac-pristato-kompiuterini-zaidima-nenugaletas

VšĮ Marijampolės ligoninė

6 days 11 hours ago

Šią savaitę laisvų vietų yra pas šiuos specialistus:

Anesteziologus;
Otorinolaringologą;
Neurologą;
Vaikų echoskopuotoją;
Oftalmologą.

Su elektroniniu siuntimu registruotis galima šiuo telefonu:
☎️(8 343) 54264

VšĮ Marijampolės ligoninė

1 week 4 days ago

☎️☎️☎️
Ketvirtadienį Konsultacijų poliklinikos registratūroje pradėjo veikti interaktyvusis autoatsakiklis. Nuo šiol, visi pacientai į registratūrą gali prisiskambinti vienu, miesto gyventojams plačiausiai žinomu telefono numeriu – (8 343) 54264.

Visais kitais, ankščiau skelbtais telefono numeriais į registratūrą prisiskambinti nebepavyks. Paskambinus naujuoju telefono numeriu ir išklausius autoatsakiklį, pacientai bus sujungti su registratūros darbuotoju. Informacijai suteikti išlieka telefono numeris (8 343) 53807.

Įdiegta ir grįžtamojo ryšio galimybė. Tai reiškia, kad pacientams, kuriems nepavyko prisiskambinti į registratūrą, artimiausiu metu perskambins registratūros darbuotojai. Nuo šiol – skambučių kokybės gerinimo tikslu, telefoniniai pokalbiai bus įrašomi. Tikimasi, kad šios naujos priemonės sumažins nesklandumus besikreipiantiems į Konsultacijų poliklinikos registratūrą.

VšĮ Marijampolės ligoninė

1 week 6 days ago

Šią savaitę laisvų vietų yra pas šiuos specialistus:

Abdominalinį chirurgą;
Burnos Chirurgą;
Vaikų echoskopuotoją.

Su elektroniniu siuntimu registruotis galima šiuo telefonu:
☎️(8 343) 54264

VšĮ Marijampolės ligoninė

2 weeks 4 days ago

Trečiadienį ligoninės izoliacinėje palatoje paguldytas karščiuojantis pacientas. Jam nustatytas Covid-19 teigiamas testas. Pacientas perkeltas Į LSMU Kauno ligoninę.
Medicinos personalui saviizoliuotis nereikės, nes darbuotojai atsakingai dėvėjo reikalingo lygio asmens apsaugos priemones.

VšĮ Marijampolės ligoninė

2 weeks 6 days ago

Šią savaitę laisvų vietų yra pas šiuos specialistus:

Anesteziologus;
Abdominalinį chirurgą;
Burnos chirurgą;
Oftalmologą.

Su elektroniniu siuntimu registruotis galima šiais telefonais.
☎️(8 343) 74934
☎️(8 343) 56964
☎️(8 343) 54264
☎️(8 343) 29676

VšĮ Marijampolės ligoninė is sharing a COVID-19 Update.

3 weeks 3 days ago

Penktadienį gavus Marijampolės ligoninėje dirbančio mediko teigiamą COVID-19 testo atsakymą, Infekcijų kontrolės skyrius atliko susirgusio mediko kontaktų ištyrimą.

Norime pabrėžti, kad medikas elgėsi labai profesionaliai ir atsakingai, bendraujamas tiek su kolegomis, tiek su pacientais, nenusižengė apsaugos priemonių dėvėjimo reikalavimams. Dėl šios priežasties, į saviizoliaciją išleistas tik vienas su juo artimai bendravęs medikas. Visiems kitiems bendravusiems rizika užsikrėsti COVID-19 įvertinta minimaliai.

Laikinai yra stabdomas pacientų guldymas į Pirmąjį vidaus ligų skyrių ir draudžiamas jame gulinčių ligonių lankymas. Prieš išleidžiant pasveikusius pacientus į namus, visiems bus atliktas SARS-Cov-2 tyrimas.

Primename, kad didžiausia tikimybė užsikrėsti COVID-19 virusu yra per pirmąsias 7 dienas po kontakto su sergančiuoju, todėl visi skyriuje dirbantys darbuotojai bus testuojami kitą savaitę.

Atkreipiame dėmesį, kad visos kitos, ligoninėje teikiamos paslaugos nestabdomos ir yra teikiamos kaip iki šiol.

VšĮ Marijampolės ligoninė

3 weeks 3 days ago

ℹ️𝐏𝐫𝐢𝐭𝐚𝐫𝐭𝐚 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐣𝐚𝐦𝐩𝐨𝐥𝐞̇𝐬 𝐥𝐢𝐠𝐨𝐧𝐢𝐧𝐞̇𝐬 𝐠𝐲𝐝𝐲𝐭𝐨𝐣𝐮̨ 𝐫𝐞𝐳𝐢𝐝𝐞𝐧𝐭𝐮̨ 𝐬𝐭𝐮𝐝𝐢𝐣𝐮̨ 𝐢𝐬̌𝐥𝐚𝐢𝐝𝐮̨ 𝐚𝐩𝐦𝐨𝐤𝐞̇𝐣𝐢𝐦𝐮𝐢

▶️Atsinaujinanti Marijampolės ligoninė pastaraisiais metais sulaukė daug investicijų. Buvo atnaujintos ligoninės patalpos, tarp jų Vaikų ligų skyrius, įsigyta įvairios modernios diagnostinės įrangos. Ligoninės administracija ypač džiaugiasi vykstančiomis ilgai laukto kompiuterinio tomografo pirkimo procedūromis.

▶️Tačiau nemažai iššūkių kelia jaunų kvalifikuotų gydytojų pritraukimas. Šią savaitę vykusiame Marijampolės savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta Marijampolės ligoninės prašymui apmokėti gydytojų rezidentūros studijas.

🗣„Kartu su Marijampolės ligonine ieškome būdų, kaip pritraukti ypač reikalingus gydytojus. Džiaugiamės, kad Savivaldybės taryba pritarė gydytojų: neurologo, psichiatro, gastroenterologo rezidentūros studijų apmokėjimui. Tikimės, kad šis sprendimas padės spręsti specialistų poreikio problemas. Trūkstant specialistų sunku užtikrinti sklandų įstaigos darbą. To pavyzdys – psichikos sveikatos sutrikimų Lietuvoje didėjimas, neaplenkiantis ir mūsų savivaldybės. Marijampolės ligoninei norint teikti šias paslaugas bei gauti licenciją jų teikimui būtina užtikrinti gydytojų psichiatrų darbą visą parą, tačiau iš visų gydytojų psichiatrų, dirbančių Marijampolės ligoninėje, keturi dirba labai nedideliu krūviu ir į darbą atvyksta iš kitų vietovių. Darbo krūvį ruošiasi sumažinti ir 3 pensinio amžiaus gydytojai neurologai. Ir toliau iškosime, kaip užtikrinti, kad Marijampolės ligoninėje būtų teikiamos tinkamos, kvalifikuotos ir kokybiškos paslaugos.“, – Tarybos sprendimą komentavo Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

▶️Ligoninės misija – užtikrinti, kad pacientai gautų kokybiškas, saugias ir efektyvias II lygio sveikatos priežiūros paslaugas. Ligoninė savo misiją gali vykdyti tik tuo atveju, jei ligoninės personalas tinkamai prisitaiko prie nuolat vykstančių pokyčių sveikatos sistemoje.

▶️VšĮ Marijampolės ligoninė turi atitikti Tarpinės pagalbos ligoninės, teikiančios skubią pagalbą insulto ištiktiems pacientams, reikalavimus. Paslaugoms teikti ligoninėje reikalingi 6 gydytojai neurologai (šiuo metu dirba 3), taip pat būtina užtikrinti jų teikiamų paslaugų prieinamumą visą parą visomis dienomis. Be to, VšĮ Marijampolės ligoninės Konsultacijų poliklinikoje paslaugoms teikti nėra gydytojo gastroenterologo.

VšĮ Marijampolės ligoninė

3 weeks 3 days ago

Šio ryto duomenimis, profilaktiškai tiriant, ligoninės medikui nustatytas COVID-19 teigiamas testas.
Medikas nejaučia jokių simptomų.

Ligoninėje atliekamas epidemiologinis tyrimas, Infekcijų kontrolės skyriaus darbuotojai aiškinasi kontaktus su sergančiu mediku.

Iš viso per praėjusią parą paimta 55 ėminiai. 25 pacientams ir 30 darbuotojams.

VšĮ Marijampolės ligoninė

3 weeks 5 days ago

Informacija dėl tvarkos Akušerijos ginekologijos skyriuje.

📍Gimdyme leidžiama dalyvauti tik vienam, gimdyvei artimam asmeniui ir iki tol, kol moteris bus gimdykloje. Dalyvavimas galimas tik tuomet, kai gimdymas vyksta natūraliais gimdymo takais. Artimasis, būdamas kartu, privalo dėvėti vienkartinę medicininę kaukę, gali turėti savo šlepetes, vandens, jei reikia. Svarbu laikytis tvarkos ir vykdyti personalo nurodymus.
📍Covid -19 testas paimamas tuomet, jei yra būdingi simptomai: kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, vėmimas, viduriavimas ir pan.
📍Pogimdyvinėje palatoje artimiesiems pasilikti negalima. Lankymas taip pat neleidžiamas.
📍Gimdyvei Reikia turėti visas asmens higienos priemones (dantų šepetėlį, dušo reikmenis), įklotus apatinius ir viršutinius rūbus persirengimui, kai būsite pogimdyvinėje palatoje. Gimdykloje gimdyvių drabužiais rūpinasi skyrius.
📍Naujagimiui rūbelių nereikia, kol būsite ligoninėje. Skyriuje duodamos sauskelnės. Jei pageidaujate, galite turėti vilnones kojines naujagimiui.
📍Jūsų atsivežti rūbeliai ir sauskelnės mažajam bus reikalingi, kai keliausite namo.
📍Taisykles, susijusias su COVID-19 Akušerijos ginekologijos skyriuje rasite čia: www.marijampolesligonine.lt/wp-content/uploads/2020/08/ARTIM%c5%b2J%c5%b2-DALYVAVIMO-GIMDYME.pdf

This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti