VšĮ Marijampolės ligoninėje atnaujintas Akušerijos skyrius

Įgyvendinus projektą pagal vieną iš  Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos  bendradarbiavimo programų – „Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros gerinimas Lietuvoje“, gauta 37 vnt.  medicininės įrangos už 250 tūkst. Eur.

VšĮ Marijampolės ligoninė gali pasidžiaugti gautais perfuzoriais, portatyviu ultragarso aparatu akušerijai, prietaisu naujagimių klausos patikrai, šildomais naujagimio reanimacijos staleliais, kardiotokografais, gyvybinių funkcijų monitoriumi naujagimiui, švirkštine infuzine pompa, sistema slėgiui kvėpavimo takuose palaikyti, nėšiojamais ultragarso vaisiaus tonų stetoskopais, fototerapijos prietaisu, universalia gimdymo lova, elektroninėmis svarstyklėmis, paciento šildymo įrenginiu suaugusiam, naujagimio lovyte su šildymo įranga, šildomais čiuzinukais, naujagimio lovytėmis, ambu tipo maišais su silikoninių kaukių rinkiniais, operaciniu stalu suaugusiam, mobiliomis apšvietimo lempomis, tiesioginiu vaizdo oftalmoskopu, laringoskopais naujagimio trachėjos intubavimui, operaciniu šviestuvu, inkubatoriumi.

Taip pat VšĮ Marijampolės ligoninė, pagal kitą iš Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programų, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, įgyvendino projektą – „Energiją tausojančių technologijų įdiegimas Lietuvos ligoninėse, teikiančiose sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“.

Šios programos tikslas – pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams, sumažinant skirtumą tarp periferinių regionų ir miestų bei užtikrinti Lietuvos sveikatos priežiūros sistemos tęstinumą.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu atlikta: šilumos punktų, išorinių karšto vandens teikimo sistemų modernizavimas ir vidaus šildymo sistemų modernizavimas, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų modernizavimas/ įrengimas, elektros tiekimo sistemų modernizavimas.
Darbai pradėti 2015 m. rugpjūčio mėn., baigti 2016 m. gegužės mėn., – trukmė 10 mėn. Darbų suma 1,1 mln. Eur. Skyriuje yra operacinė, dvi gimdyklos, galimybė gimdyti masažinėje vonioje bei aštuonios pogimdyvinės palatos – vienvietės, dvivietės ir keturvietės.

 

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti