Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Miela vedėja Rasa Birute Brazaitiene, mielos gydytojos, sesutės, visas kolektyvas, mes norime Jums padėkoti už tai ,kad plaka dėl žmonių Jūsų širdys. Už tai, kad dėl visų sveikatos Jūs aukojat tyras gyvenimo viltis. Rodos viskas gyvenime miršta… ir beržai ir gluosniai žali… Tik oi niekad, oi niekad nemiršta atminimai širdy palikti. Neįkainuojamas kasdieninis Jūsų darbas. Esate vertos pačių gražiausių padėkos žodžių. Stiprybės, sveikatos ir dievo palaimos nelengvame darbe.
  Miežlaiškiai

  Aldona Miežlaiškienė
 • Nuoširdus AČIŪ gyd. otorinolaringologei Justei Simonavičienei už profesionalumą, tiksliai ir suprantamai pateiktą informaciją. Nuostabi, rūpestinga gydytoja! Taip pat didžiausias AČIŪ Dienos chirurgijos skyriaus personalui. Jūs nuostabūs!

  Agnė
 • Dėkoju gydytojams Editai Laurišonienei ir Vaidotui Gudžiūnui bei visam Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus personalui, dirbusiems rugpjūčio 8-osios naktį, už suteiktą pagalbą.

  Ina Šatienė
 • Nuoširdžiai dėkoju visam Marijampolės ligoninės personalui už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą.
  Ypatingą padėką noriu pareikšti chirurgui A. Pipirui už puikiai atliktą operaciją bei parenkant tinkamą gydymo ir priežiūros metodus. Dėkoju sesutei J. Kūnienei už šiltą ir dėmesingą bendravimą. Taip pat didelis AČIŪ ankstyvosios reabilitacijos skyriaus gydytojai Aušrūnei Borkienei bei visam reabilitacijos skyriaus personalui. Ypač likau nustebintas ligoninės skaniu maistu bei švara.
  Visiems linkiu stiprios sveikatos bei ištvermės nelengvame, bet labai prasmingame mediko kelyje.

  A. Naginevičius
 • Norime padėkoti gyd. neurologui Vaidotui Gudžiūnui ir gyd. urologui Vladimirui Jelisejevui
  už Aldonos Ūsienės gydymą ir konsultacijas. Tai jaunosios kartos gydytojai, maloniai bendraujantys tiek su ligoniu, tiek su artimaisiais. Viską paaiškina suprantamai ir aiškiai,
  paguodžia ir suteikia vilties.
  Kantrybės ir stiprybės Jums. AČIŪ

  Ūsienės artimieji

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti