Atsiliepimai

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


 • Nuoširdžiai dėkojame chirurginio skyriaus gydytojui G. Liubinui ir visam kolektyvui už pasiaukojantį darbą su mėnesius gydant ir slaugant V.K.
  Mes esame sužavėti tvarka, kvalifikuota pagalba, priežiūra, paslaugumu, atjauta, kantrybe, maloniu elgesiu ir bendravimu.

  Su pagarba šeimos vardu Z.K.
 • Noriu padėkoti Jūsų ligoninės vaikų skubios pagalbos priėmimo skyriuje 2017 m. balandžio 30 d. budėjusiai komandai. Nuoširdžiai ačiū gydytojai S.Botyrienei, slaugytojai/registratorei Jasevičienei, taip pat vaikų skyriuje dirbančiam personalui, slaugytojos padėjėjai. 2017-04-30 d. apie 12 val. atvykome su penkiolikmečiu sūnumi į vaikų skubios pagalbos priėmimo skyrių, buvome apsupti profesonaliu, geranorišku, supratingu Jūsų ligoninės darbuotojų.

  A.G.
 • Labai dėkoju gydytojai Rasai Matulevičiūtei už gydymą, nuoširdumą, paprastumą, aukšta kvalifikaciją. Nuoširdų AČIŪ tariu gydytojai ir linkiu JAI kantrybės ir sveikatos.

  S.S.
 • Nuoširdus ačiū 2017m. liepos 11 d. dirbusiai priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus komandai, ypač gyd. E.Navickienei, D.Pavilauskienei, O.Burevičienei.
  Ačiū už profesonalumą, kantrybę, tolimesnės sėkmės visiems.

  Pagarbiai Z.K.
 • Nuoširdžiai dėkoju ypač gyd. Pauliui Dauniui už operaciją. Dar kartą ačiū! Taip pat visam aptarnaujančiam personalui.
  visiems linkiu sėkmės, sveikatos, laimės asmeniniame gyvenime.

  E.Š. iš Zarasų raj.

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus.

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio kietąjį diską, kad tinklalapio administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja lankytojo naršyklę kiekvieną kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip lankytojo vardas ir adresas), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios puslapio funkcijos. Jį naudojant tinklalapyje atsimenama informacija apie apsilankymą, pvz., pageidaujama kalba ir kiti nustatymai. Todėl kitas apsilankymas gali būti paprastesnis, o svetainė naudingesnė.

Uždaryti